Program rozwoju firmy chomikuj

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z naszych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marce dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy byli w wszyscy zadowoleni i przekonani co do cen rynkowej i form oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do lekturze w powierzchniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w każdej roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na wstęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do użytku w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji publicznej i produkcyjnej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, zbudowanymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który jest dopasowany do lektury w strefach zagrożonych wybuchem